Hakkımızda

BİZ KİMİZ :

2011 Yılında Kurulan Herrez.com Internet Otel Rezervasyonları ve Otelcilik Turizm Seyahat Acenteliği Pazarlama Limited Şirketinin A Grubu Seyahat Acentasıdır. Türsab Belge No A-7011 Olup Acenta Merkezi Fatih İstanbul'dadır

Yurtiçi, Yurtdışı ve Günübirlik Tur Organizasyonlarının Yanında Tatil Köyleri, Yıldızlı Oteller, Butik Oteller, Apart Oteller, Antik Oteller, Residence'ler Gibi İşletme Ruhsatına Sahip Tüm Konaklama Tesislerine A+ Sunum ve Pazarlama İmkanı Yaratırken Siz Değerli Gezginlere Güvenli Online Rezervasyon ve Tur Organizasyonu Sağlamaktadır.

Online Otel Rezervasyon Sistemi 256 Bit SSL Şifreleme Teknolojisi İle Güvenli Veri Aktarımı Yapmaktadır ve Veri Gizliliği Temel Kuralımızdır.

Herrez.com Kredi Kartı ve Özel Bilgilerinizi Asla Saklamaz, Depolamaz.

Gizlilik Politikamızı Dikkatle İnceleyiniz

AMACIMIZ :

Herrez.com, Bilgilendirici, Kullanıcı Dostu ve Rezervasyon Garantileyen Bir Online Rezervasyon Sistemi Olup A + Hizmet Sunmayı Amaçlamıştır. Hedefimiz Dünya’nın Her Yerine Seyahat Eden Misafirlerimize Keyifli, Kaliteli ve Uygun Maliyetli Kredi Kartsız, Ön Ödemesiz ve Ücretsiz Online Rezervasyon İmkanı Sunarken Ayrıca Yurtiçi, Yurtdışı ve Günübirlik Tur Düzenlemektedir.