Kurallar

Online Sistem Nasıl Çalışır ?

Herrez. com Kullanıcısı ve Katılımcısı Olarak Karşılıklı İmzalamış Olduğumuz Sözleşme Yükümlülükleri Geçerlidir.

Sistemde Online Rezervasyonlara Sunulmuş Oteller ile www. herrez. com Arasında Karşılıklı İmzalanmış Bir Online Rezervasyon İşbirliği Anlaşması Vardır. Herrez. com Sistemindeki Tüm Otel Bilgileri; Uygun Oda İle Oda Ücretleri, Kampanyaları ve Tüm Görseller Direk Olarak Oteller Tarafından herrez. com'a Yüklenir ve Oteller Tarafından Yönetilir. Yaptığınız Rezervasyonlar Sistem Üzerinden Otomatik Olarak Fax ve Mail Yolu İle Direk Oteller'e Yöneltilir. Ayrıca herrez. com Tarafından Güvence Altına Alınır.

Rezervasyon Nasıl Yapılır ?

Satışa Sunulan Odaları İleri Tarihler İçin K. Kartsız veya Ön Ödemesiz Olarak herrez. com Güvencesiyle Rezerve Edebilirsiniz. Ancak Otele Girişte Yapacağınız Ödeme Tercihinizi (Nakit, K. Kartı, Banka Havalesi V. S. ) Otele Varıştan En Geç (1 Gün) Önce Otelin Belirlediği Saate Kadar Tanımlamalısınız. Kartınızı Tanımlamak için herrez. com Ana Sayfa,Sağ Üst Bölümdeki, Rezervasyon Yönetimi / Tüm Rezervasyonlarımı Yönet Sekmesinden bir defaya mahsus Üyelik gerçekleştirip, Aynı e-posta adresi ve şifrenizle Üye Girişi yapabilir, Tüm Rezervasyonlarınızı Görüntüler , iptal Eder ve Yönetirsiniz. Telefonla Rezervasyon İçin Lütfen +90(0212)5192020 Arayınız.

Herrez. com Güvenilir mi?

Herrez. com Online Otel Rezervasyon Sistemleri 256 Bit SSL Veri Şifreleme Teknolojisi ile Son Derece Güvenli Veri Aktarımı Yapmaktadır. Kişisel bilgilerinizden Yalnızca Tel No E-Posta nızı ileride olusablecek olumsuzlukları düzeltmek ve yine ileriye dönük indirimlerden fırsatlarlar tur organizasyonlarında sizleri mail veya sms yolu ile bilgilendirme amaçlı bilgi paylaşım hakkını saklı tutar ve sizde buna izin vermiş sayılırsınız.

Herrez. com Sunucularını Türkiye Sunucularında Barındırmaktadır.

Tur Organizasyonlarında Yurtiçi gerekse yurtdısı turlarda seyahat sigortası yapılabilmesi amacıyla ancak sizlerden TC Kimlik No İstenir, iletişim içinse e-posta ve tel no vermeniz yeterlidir.

Yurtdışı Turlarda Herhangi bir sebeple satışa açılan turda gerekli olan sayıya ulaşılamaması durumunda herrez. com yine Türsab üyesi A Grubu Olan bir başka Seyahat Acentası ile Planlanan Turu Birleştirerek Turu Devam Ettirir. Aksi Halde Kesinti Yapılmadan Ücret İadesi Yapılır.

Ancak herrez. com Organizasyonundan kaynaklanmayan Mücbir sebeple (Pandemi, Endemi, Sınırların Kapanması, Havayollarında oluşabilen aksaklıklar Savaş Hali, İç Karışıklık, Deprem vb, Terör Olayları Sebebiyle Gerçekleştirilemeyen Turlardan Ücret İadesi Söz Konusu Değildir, Edilmez.

Tatilci Dostu, Sizin Dostunuz, Gezginci Dostu

Herrez. com Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) üyesi olup belge numarası A-7011 dir.